Skip to navigation Skip to content Skip to footer
Scoreboard Toggler
Wed 02/20
7:00 pm
at MIAA Championships
Holland Aquatic Center
Wed 02/20
7:00 pm
at MIAA Championships
Holland Aquatic Center
Thu 02/21
10/5:30
at MIAA Championships
Holland Aquatic Center
Thu 02/21
10/5:30
at MIAA Championships
Holland Aquatic Center
No Event
View Full Schedule

Composite Calendar

March 2019
Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
24
25
26
27
28
1
at NCAA III Diving Regionals
TBA

at NCAA III Diving Regionals
TBA
2
at NCAA III Diving Regionals
TBA

at NCAA III Diving Regionals
TBA

vs Southern Vt.
@ Georgetown, Ky.
12:00 PM

Ohio Wesleyan
2:00 PM

vs Southern Vt.
@ Georgetown, Ky.
2:30 PM

at Benedictine (IL)
5:00 PM
3
Denison
9:30 AM

vs Southern Vt.
@ Georgetown, Ky.
12:00 PM

Denison
2:30 PM

vs Southern Vt.
@ Georgetown, Ky.
2:30 PM
4
5
6
Indiana Tech
7:00 PM
7
8
9
Illinois Tech
10:00 AM

at Earlham
12:00 PM

at North Central (Ill.)
2:00 PM

at Concordia Chicago
2:00 PM

at Earlham
3:00 PM
10
at Carroll (WI)
TBA

at Earlham
12:00 PM

at Chicago
2:00 PM
11
12
13
14
15
at Bluffton
3:00 PM

at Bluffton
5:00 PM

Dubuque
6:00 PM
16
at Defiance
12:00 PM

at Defiance
2:00 PM
17
18
19
20
at NCAA III Championships Day One
TBA

at NCAA III Championships Day One
TBA
21
at NCAA III Championships Day Two
TBA

at NCAA III Championships Day Two
TBA

at Trine
2:00 PM

vs Anderson (Ind.)
@ Clermont, Fla.
3:45 PM

at Trine
4:30 PM

vs Thomas (ME)
@ Clermont, Fla.
6:00 PM
22
at NCAA III Championships Day Three
TBA

at NCAA III Championships Day Three
TBA

vs St. Lawrence
@ Clermont, Fla.
11:45 AM

Trine
2:00 PM

vs Farmingdale State
@ Clermont, Fla.
2:15 PM

Trine
4:30 PM
23
at NCAA III Championships Day Four
TBA

at NCAA III Championships Day Four
TBA

vs Carleton
@ Kissimmee, Fla.
9:45 AM

vs Franklin
@ Kissimmee, Fla.
12:00 PM

Ill. Wesleyan
1:00 PM

at Lewis & Clark
1:00 PM
24
at Oglethorpe
10:00 AM

vs Wis.-Whitewater
@ Auburndale, Fla.
11:00 AM

at Linfield
1:00 PM
25
at Sandhills CC
TBA

at Sandhills CC
1:00 pm

vs Hamilton
@ Clermont, Fla.
9:30 AM

vs Williams
@ Auburndale, Fla.
10:30 AM

vs Williams
@ Auburndale, Fla.
1:00 PM

vs Colby
@ Clermont, Fla.
2:00 PM
26
vs Wis.-River Falls
@ Clermont, Fla.
9:30 AM

vs Middlebury
@ Clermont, Fla.
11:45 AM

at Sewanee
4:00 PM

at Chapman
7:00 PM
27
at Wash. & Jeff.
TBA

vs Union (N.Y.)
@ Clermont, Fla.
9:45 AM

vs St. Olaf
@ Auburndale, Fla.
10:00 AM

vs Lewis & Clark
@ Clermont, Fla.
12:00 PM
28
vs Thomas (ME)
@ Kissimmee, Fla.
10:00 AM

at Emory
2:00 PM
29
at Whittier
10:00 PM
30
at Misericordia
TBA

Alma
1:00 PM

at Adrian
1:00 PM

Alma
3:00 PM

at Adrian
3:30 PM
31
Adrian
1:00 PM

Adrian
3:30 PM
1
Hope
4:00 PM
2
Albion
3:00 PM

Albion
5:00 PM

at Hope
6:00 PM
3
at Calvin
4:00 PM
4
5
at Hope
2:00 PM

at Hope
4:30 PM
6
at Defiance Invitational
11:00 am

at Alma
TBA

at St. Mary's (Ind.)
1:00 PM

at Alma
1:00 PM

at Alma
1:00 PM

at Trine
1:00 PM

Hope
1:00 PM

at St. Mary's (Ind.)
3:00 PM

Hope
3:30 PM